ZAREZERWUJ


Położony w sercu Florencji!

Hotel Croce di Malta jest położony tylko kilka kroków od rzeki Arno i stacji kolejowej Santa Maria Novella. Kościół o tej samej nazwie stanowi jeden z rogów trójkąta dzieł sztuki łączącego Piazza Santa Maria Novella, Ponte Vecchio i Piazza Duomo, wszystkie z których są od siebie oddalone tylko o kilka minut spaceru.

Hotel Croce di Malta Florence

Wszystkich 98 pokoi jest urządzonych zgodnie z kanonami klasycznej elegancji.

Hotel Croce di Malta Florence

Trzy sale konferencyjne są wygodne i wyjątkowe dzięki designowi i wystrojowi.

Hotel Croce di Malta Florence

Tradycyjna toskańska kuchnia i smaki regionu spotykają się w naszej międzynarodowej kuchni.

Rzut oka na usługi

• Internet Wi-Fi w Całym Hotelu
• Doskonała Lokalizacja w Centrum Miasta
• 98 Nowowyremontowanych Pokoi
• Basen w Ogrodzie
• Taras na Dachu
• Restauracja il Coccodrillo
• 3 Nowoczesne Sale Konferencyjne
• Restauracja i Piano Bar
• Lounge

Nasze Pokoje

Hotel Croce di Malta jest idealnym miejscem do odpoczynku po intensywnym dniu pracy, ważnej konferencji lub długim zwiedzaniu florenckich zabytków.

Rooftop Widoki

Hotel znajduje się w budynku, który do połowy XIX wieku był klasztorem Suore della Carità (Sióstr Miłosierdzia), który oferował gościnę florenckicm „biednym i szlachetnym pannom”. Do budowy klasztoru wykorzystano wcześniej istniejący budynek z czasów rzymskich. Marmurowe rzeźby i reliefy pochodzą z tego okresu, podobnie jak wspaniałe kolumny z iońskimi kaptelami, które do dziś można podziwiać w różnych miejscach w hotelu. Jego struktura jest harmonijną fuzją toskańskiego renesansu i nowoczesnego designu.

Nowoczesna Atmosfera

Wystrój pokoi i wnętrz za podstawę ma czyste geometryczne formy, które dzięki starannie zaprojektowanej grze pełnych i pustych kształtów tworzą specjalną i nowoczesną atmosferę.

Z hotelu możecie podziwiać niezwykłą 360-stopniową panoramę miasta skłądającą się z wyszukanego kształtu kopuły Duomo na tle florenckich wzgórz, czerwonej kopuły Brunelleschiego, bieli marmuru fasady Santa Maria Novella i jej rosnącej romańsko-gotyckiej wieży z dzwonem.

Basen

Hotel posiada uroczy wewnętrzny ogród z basenem, małym klejnotem rzadko spotykanym w centrum Florencji. Cieszcie się spokojem i relaksem pomiędzy magnoliami, opalajcie się lub odświeżcie w basenie. Z ostatniego piętra możecie dostać się na przestronny taras panoramiczny, kolejny z godnych pozazdroszczenia atutów hotelu z dostępnym w słoneczne dni barem.

Po zmierzchu ten cudowny widok rozświetlają niuanse czerwieni, żółci i złota odbijające się od dachów i fasad.